مراحل تدفين چيست؟ (براي دفن يك ميت چه مراحلی را بايد انجام داد؟) کرایه اتوبوس دربستی اجاره اتوبوس دربستی واحد گشت

مراحل تدفين چيست؟ (براي دفن يك ميت چه مراحلی را بايد انجام داد؟) کرایه اتوبوس دربستی اجاره اتوبوس دربستی واحد گشت

برای انجام امور كفن و دفن يك متوفي در شهر تهران بايد موارد ذيل انجام پذيرد:کرایه اتوبوس دربستی و اجاره اتوبوس دربستی واحد گشت تماس با شماره 02146047813

1- تماس با پایانه آمبولانس های بهشت زهرا(س) جهت اعزام آمبولانس و حمل متوفی
88901226-9     و    51633200  و  51633202

بهشت گشت تامین کننده سرویس های ایاب و ذهاب کرایه اتوبوس دربستی اجاره اتوبوس جهت مراسم بهشت زهرا واحد گشت 02146047813

0912.258.6.123

2- مراجعه بستگان درجه یک خانواده متوفی به همراه شناسنامه و کارت ملی به واحد اطلاعات پذیرش عروجیان جهت انجام امور اداری و اختصاص مباشر

3- همراهی مباشر در انجام کلیه امور متوفی  از قبیل تعیین قبور و خدمات، پرداخت صورتحساب، انجام امور تدفین و تکفین، اعزام آمبولانس به سر قطعه و … تا اتمام خاکسپاری

نکته :کرایه اتوبوس دربستی و اجاره اتوبوس دربستی تماس با شماره 02146047813

– در صورتیکه جواز دفن متوفی صادر نشده باشد می بایستی بعد از مراجعه به اطلاعات پذیرش به دادپزشک مستقر در مجتمع عروجیان مراجعه کرد که در صورت طبیعی بودن علت فوت، جواز دفن صادر می شود در غیر اینصورت جهت بررسی بیشتر علت فوت، متوفی به پزشكی قانونی ارجاع می شود.

– در صورتیکه متوفی در بیمارستان فوت کرده باشد و یا متوفی در پزشکی قانونی باشد هماهنگی های لازم جهت اعزام آمبولانس توسط بیمارستان و یا پزشکی قانونی صورت می گیرد.

– در صورتيكه صاحبين متوفي بخواهند درگذشتگان خود را جهت دفن به شهرستان اعزام كنند واحد آمبولانس شهرستان مستقر در پذیرش،  امر فوق را انجام مي دهند.

– پاسخگویی مناسب به مراجعین داغدار و خدمات رسانی به خانواده های محترم  از اصلی ترین وظایف مباشراست. مباشر برای ارتباط موثر با شما شهروند محترم و پیگیری دقیق کارتان تا پایان مسیر اداری به همکاری شما نیاز دارد.

کرایه اتوبوس دربستی و اجاره اتوبوس دربستی تماس با شماره 02146047813

کرایه اتوبوس اجاره اتوبوس واحدگشت

کرایه اتوبوس دربستی اجاره اتوبوس دربستی 02146047813

تذکر :کرایه اتوبوس دربستی و اجاره اتوبوس دربستی تماس با شماره 02146047813

** کلیه هزینه های مربوط به خدمات کفن و دفن شامل؛ آمبولانس جهت حمل جنازه تا سردخانه، تطهیر، خاکسپاری، آمبولانس جهت حمل تا قطعه، خواندن نماز میت، پاگیری قبور و نصب سنگ سیاه طبق تعرفه های مصوب مراجع قانونی از طریق فیش بانکی دریافت می گردد. خواهشمندیم از پرداخت وجه به متکدیان و سودجویان در طول زمان حضور در سازمان بهشت زهرا(س) اکیداً خودداری کنید.

** سودجویان و متکدیان تحت هر عنوان از قبیل قرآن خوان، ریختن آب روی قبر، نظافت ، سنگ فروشی ، عرضه گل و گیاه و گلاب ، دعا برای اموات و رفتگان هیچ ارتباطی با سازمان بهشت زهرا(س) ندارند و هرگونه پرداختی در این موارد باعث کمک به سودجویان و ازدیاد آنها می گردد.

لینک سایت بهشت زهرا جهت دسترسی به سایت رو این متن بزندید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *